Polski producent grzejników łazienkowych

Polski producent grzejników łazienkowych

W Polsce jest niewielu producentów grzejników łazienkowych, którzy nie korzystają z podzespołów, a produkcja odbywa się w 100% w kraju. Większość półproduktów jest sprowadzana z chin, a produkcja finalnego produktu jest dopiero w Polsce, dlatego też pisząc, że to produkt polski nie wprowadzamy konsumentów w błąd, gdyż finalnie produkt wyjeżdża z polskiej fabryki.

Należy przypomnieć, jak wygląda produkcja w Chinach. Pracownicy są wykorzystywani, pracują dużo więcej godzin, gdyż ich czas pracy nie jest normowany przez żadną instytucję. Warunki, w których pracują czasem są dramatycznie złe, brak klimatyzacji, przerw oraz ciężka fizyczna praca ma wpływ na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne pracowników niskiego szczebla w chinach. Dużym problemem są również zarobki. Często pensja dzienna to kilka dolarów, gdzie przy standardach europejskich bywa, że jest to nasza stawka godzinowa.

Oprócz osób, które wykonują grzejniki łazienkowe, dużą kontrowersje stanowi kwestia jakości materiału. Aby wykonać jak najtaniej grzejnik do łazienki producenci wybierają niskiej jakości stal, która po kilku latach użytkowania może rdzewieć, czy zmieniać swój kształt.

Do tego dochodzi jeszcze kwestia transportu. Chiny są bardzo daleko. Transport lotniczy jest dość szybki, ale jest drogi, dlatego w grę wchodzi transport morski w kontenerach, które bardzo często ulegają uszkodzeniu oraz zagubieniu, gdyż podczas swej podróży niejednokrotnie są przeładowane na inny statek czy samochód.

Ciężko też uzyskać gwarancję na grzejniki łazienkowe, gdyż Chiny mają inne swoje standardy. Problemem jest również zwrot towaru. Często nieopłacalny jest koszt i czas zwrotu.

Dlatego wybieraj lokalnych, polskich producentów grzejników, którzy gwarantują dobrą jakość materiału, zapewniają miejsce pracy i tworzą godne warunki pracy. Nie ma też problemu ze zwrotami, gdyż obowiązują ich standardy UE. Wysyłka zwrotu jest dużo tańsza niż w przypadku wysyłki zagranicznej.

Polski producent grzejników łazienkowych Pro-Term z siedzibą w Nowym Sączu zapewnia gwarancję jakości oraz najwyższą jakość obsługi.

Previous Mądry Polak po szkodzie – wiesz, że on Cię uratuje, ale wciąż go nie masz? To błąd!
Next 3 proste kroki do zarabiania, łatwiejsze niż zamawianie Ubera

Może to Ci się spodoba

Kradł w firmie, w której był szefem

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który z firmy, w której był kierownikiem ukradł 5 telefonów komórkowych. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez policjantów z „szóstki”.

Jak zrobić oczko wodne z wodospadem?

Wykonanie oczka wodnego z wodospadem własnymi rękami jest dość łatwe – potrzebujesz tylko trzech głównych elementów: zbiornika magazynowego, pompy i zasilacza. A nawet najmniejszy wodospad, umiejętnie wpisany w krajobraz letniego

Policjanci edukują amatorów białego szaleństwa

Policjanci z sądeckiej komendy w dniu 26 stycznia2017 r. na stokach w Cieniawie i Kamiannej, edukowali  amatorów białego szaleństwa. W ramach kampanii „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku” rozdawali narciarzom i

Rozliczenie PIT 2016 przez Internet – to takie proste!

Wszystkie osoby osiągające w ciągu roku dochody muszą rozliczyć się z fiskusem. Można to zrobić w sposób tradycyjny, wypełniając właściwą deklarację w formie papierowej albo albo przesłać PIT internetowo. Rozliczenie

Jak skłonić alkoholika do podjęcia leczenia?

Uzależnienie może mieć niszczące konsekwencje dla każdego. Jest to również trudny temat do rozważenia dla tych, którzy nie mają z nim do czynienia. Depresja może być również skutkiem, a czasami

Małopolscy policjanci zatrzymali 3 oszustów wyłudzających pieniądze od starszych osób metodą na „wypadek krewnego”

Małopolscy policjanci zatrzymali 3 oszustów wyłudzających pieniądze od starszych osób metodą na „wypadek krewnego”. To tzw. „kurierzy” – grozi im 8 lat pozbawienia wolności. Dwóch z nich zostało zatrzymanych z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź