Kolejne medale dla Rywalu

Kolejne medale dla Rywalu

Zawodnicy Klubu Rywal przywieźli do Grudziądza kolejne krążki. Podczas mistrzostw Polski w Toruniu nasi reprezentanci zdobyli trzy medale.

Od 13 do 15 sierpnia zawodnicy z Grudziądzu rywalizowali w Toruniu podczas XXIV Jeździeckich Mistrzostw Polski Amatorów w skokach przez przeszkody. Jeździecki Klub Sportowy Rywal reprezentowało osiem par, z których aż pięć dostało się do ścisłego finału, z czego 3 osoby stanęły na podium.

W kategorii wiekowej Junior  srebrny medal wywalczyła Wiktoria Romanowska na koniu Marlando, która przez cztery przejazdy nie popełniła żadnego błędu. W kategorii senior zawodnicy Rywala zdominowali podium. Złoto należało do Wiktorii Ferszka na koniu Joker – para również miała na swoim koncie bezbłędne przejazdy, zaś brązowy medal zdobył Dariusz Kirszkowski na klaczy Cortina. Jednocześnie grudziądzki klub zdobył najwięcej medali na tej imprezie.

Oprócz Mistrzostw odbyły się również zawody regionalne w skokach przez przeszkody w Szreniawie, w których w Grand Prix KJ Fimmel Team trzecie miejsce wywalczyła Małgorzata Zubrycka na klaczy Fayette WV.

Źródło: Urząd Miejski w Grudziądzu

Previous Zmiany kadrowe w szkołach
Next Nie zatrzymał się na stopie

Może to Ci się spodoba

Polki popłynęły po medal

Czwórka podwójna kobiet, z grudziądzanką w składzie, wywalczyła w dzisiejszym finale srebrny medal. To pierwszy krążek dla Polski podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Polskie wioślarki z czwórki podwójnej, o

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

2,5 mln na remont stadionu

Bieżnia, rzutnie i rozbiegi zostaną wyremontowane dzięki wsparciu z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Grudziądz znalazł się na liście zakwalifikowanych wniosków w ramach Programu „Sportowa Polska 2021”. Miasto otrzyma

Medale wyłowione z wody

Kolejne sukcesy z imprez rangi mistrzostw Polski przywieźli do Grudziądza nasi utalentowani sportowcy. Tym razem znakomicie spisali się przedstawiciele sportów wodnych. Żeglarze KST Elektryk Grudziądz wywalczyli sześć medali. Weronika Folmer,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź